22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Fifi hynë sonte në Big Brother VIP Albania

Nga poduksioni i Big Brother VIP Albania është bërë e ditur që një befasi e bukur, do t’i pret banorët e këtij “reality show”.

Filloreta Raci, e njohur më emrin artistik Fifi, do t’i argëtojë sonte konkurrentet, shkruan lajmi.net.

Në faqen zyrtare në Instagram, ky format ka shkruar:

Fifi rikthehet sonte në BBV!

Një koncert surprizë për banorët dhe për çdo teleshikues.

Një mbrëmje me muzikë, plot atmosferë dhe alegri.

Gjithashtu, kujtojmë, së Fifi ishte edhe vetë pjesë e këtij formati, në një edicion tjetër të tij./Lajmi.net/

 

pixel

Related posts

“Azemi ka ndjenja për mua e jo për Albën” – Linda flet për dashurinë brenda shtëpisë

dardanianews

Dea Michel për Luizin: Nuk i flas kurrë atij njeriu…

dardanianews

Stresi nuk përmbahet, i “vërsulet” keq Vuçiqit, ia tregon gishtin e mesit

dardanianews