16.1 C
New York
April 21, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Fjalët e para të presidentit Thaçi pas ngritjes së aktakuzës nga Specialja

Presidenti i Kosovës, Hashim Thaçi, ka reaguar pas propozimit të Prokurorisë së Specializuar për ngritje të aktakuzës ndaj tij dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli.

Përmes profilit të tij në instagram, presidenti Thaçi kështë shprehur shkurt se askush nuk mund ta rishkruajë historinë e Kosovës, duke ia bashkangjitur një foto të Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës.

Të njëjtin shkrim me fotografi e ka vendosur edhe në profilin e tij në FCB.

Related posts

Netflix jashtë sistemit, mijëra përdorues nuk munden të kyçen në llogaritë e tyre

dardanianews

Nis kthesa në Itali: Bie numri i viktimave dhe të infektuarve

dardanianews

Raka: Gripi sezonal, hapja e shkollave dhe kafeterive kërcënuese për përhapjen e Covidit

dardanianews