19.2 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
KinematografiShowbiz

FOTO: Lozonjare dhe joshëse, Jennifer Lopez pozon e zhveshur për fushatën e re publicitare

Jennifer Lopez ka pozuar e zhveshur në fushatën e re për brendin e modës Revolve.

Aktorja dhe këngëtarja e famshme ka realizuar një reklamë për një linjë të re këpucësh, me trupin e mbuluar nga flokët e saj të gjatë.

53-vjeçarja e ka nisur bashkëpunimin me markën e përmendur në fillim të këtij muaji, ndërsa së fundmi ka lënë pas dore promovimin e këngëve të saj duke iu përkushtuar promovimit të linjave të modës dhe produkteve kozmetike.

Si gjithmonë, reagimet e fansave ndaj fotografive të saja ishin pozitive:

“Seriozisht, je plakur më i mirë së kushdo në këtë planet planet”

 

Ramadan, the Islamic Holy Month, Begins
×
“Je e përsosur nga koka te këmbët”

“Ben (Affleck) është një njeri me fat”

Kjo nuk është hera e parë që Lopez pozon nudo për një fushatë mode. Në vitin e kaluar, në ditëlindjen e saj, kishte pozuar e zhveshur për linjën e saj, JLo Body, njësoj kishte vepruar edhe në muajin dhjetor.

Related posts

Nga puna si shitëse boronicash te blerja e shtëpisë së parë, Juliana Nura: Djemtë janë thjesht “ex-a”

dardanianews

Azemi ia thotë troç Albës: Jam dashuruar (VIDEO)

dardanianews

Bled Mane tregon cilat femra janë më të mira në krevat (VIDEO)

dardanianews