5.8 C
New York
March 25, 2023
DardaniaNews
Showbiz

FOTOT: Zgjati vetëm disa muaj, zbulohet romanca e Olta Gixharit me ish-banorin e famshëm të “Big Brother”

Një prej banoreve të Big Brother Albania 2 është dhe aktorja e njohur Olta Goxhari. Deri tani, ajo ka qenë një prej më të komentuarave në rrjet me komente pro dhe kundra saj.

Ajo erdhi nga Spanja për t’u bërë pjesë e “BBV”, aty ku jeton së bashku me partnerin dhe djalin e saj.

Por jo të gjithë e kujtojnë se Gixhari ka patur një histori dashuri me një nga banorët e “Big Brother 1”, Olsin, i cili u bë i famshëm për lidhjen e tij brenda shtëpisë me Noçen dhe për braktisjen nga e dashura live njërës prej të shtunave.

Historia e dashurisë mes Olta Gixharit dhe Olsit nisi në vitin 2011 gjatë “Dancing With the stars” ku të dy ishin konkurent. Lidhja e tyre nuk zgjati më shumë se 4 muaj dhe ndarja thuhet se erdhi për faktin se aktorja ndihej pak më superiore se ai.

Related posts

VIDEO/ Spikerja e lajmeve habit me nisjen e edicionit: Unë jam me Luizin dhe burrin e ardhshëm e dua fiks si ai

dardanianews

Analistja Avdiu merr lëvdata në Serbi për kritikat ndaj Xhakës, mediumi serb i kushton artikull të veçantë

dardanianews

Andi dhe Diona Fona në lidhje dashurie? Publikohen detaje të reja

dardanianews