2.3 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Grenell tregon nëse i është rikthyer kanceri, publikon rezultatin e analizave

 

Emisari Special për dialogun Kosovë-Serbi, Richard Grenell ka kryer kontrollën rutinore 3 mujore për kancer.

Ai ka publikuar një fotografi në profilin e tij në Instagram ku ka treguar se pas kontrollave mjeku i ka kumtuar lajmin se funksionimi i gjakut të tij është në rregull.

 

 

Grenell ka qenë i prekur nga kanceri në gjak dhe tash e shtatë vjet ai është shëruar.

“Sot ishte muaji i tretë i verifikimit të Kancerit. Pas shtatë vjetëve është akoma stresuese të testohesh, frika se Kanceri i gjakut do të rikthehet është e vërtetë. Sot dëgjova fjalët magjike që erdhën nga super heroi doktor “funksionimi i gjakut tuaj është i qetë”. “Unë e dua gjakun e qetë. E urrej kancerin. Jam falënderues që akoma jam pa kancer”, ka shkruar Grenell në rrjetin social Instagram.

Related posts

Avokati Halilaj tha se atentatin ndaj tij e bëri Sami Lushtaku, vjen kundërpërgjigja e këtij të fundit – ja çfarë paralajmëron

dardanianews

Reagon ashpër Donika Gërvalla, paralajmëron “vdekjen” e LDK-se

dardanianews

Grenell siguron: Kurrë, kurrë nuk është folur për shkëmbim të territoreve, për mua nuk është opsion i mirë

dardanianews