14.4 C
New York
May 6, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Haziri: Urime për presidenten

Nënkryetari i Lidhjes demokratike të Kosovës, Lutfi Haziri, po qëndron në kuvendin e Kosovës.

Ai para gazetareve ka uruar për presidenten pa treguar se çka po nënkupton.

 

 

 

“Urime për presidenten”, tha ai shkurt.

Related posts

Publikimi i dokumenteve sekrete ushtarake, reagon ashpër ish-bashkëluftëtari i Sali Çekajt

dardanianews

Fatkeqësisht ka rritje: 24 raste të reja me covid-19 dhe 14 të shëruar!

dardanianews

Koronavirusi në Kosovë, infektologu Ahmeti: 2-3 javët e ardhshme janë vendimtare

dardanianews