24.1 C
New York
July 13, 2024
DardaniaNews
Euro 2024FeaturedSport

I riu nga Kosova largon flamurin serb në Vlorë, dikujt aty i mbeti hatri me këtë veprim

Në atmosferën e kampionatit Euro 2024 po organizohen mbrëmje të shumta nëpër lokalet e ndryshme në Shqipëri dhe Kosovë.

Një situatë e pazakontë kishte ndodhur mbrëmë kur në një lokal në Vlorë shihet kur një i ri ngritët dhe shkon e hjek flamurin serb dhe e gris atë.

Siç duket ky veprim nuk i ka pëlqyer dikujt aty, siç shihet në videon si më poshtë, ky veprim nuk i ka pëlqyer aspak pronarit apo menagjerit të lokalit, kështu që pati përplasje verbale në mes të riut nga Kosova dhe atyre. /dardanianews.com/

Related posts

Deputeti i LDK’së infektohet me coronavirus bashkë me krejt familjen

dardanianews

Vazhdojnë tensionet në Beograd – studentët njoftojnë bllokimin e rrugëve, iu bashkohen edhe kolegë nga Novi Sadi

dardanianews

Halilaj: ”Atentatin ndaj meje e bëri krimineli Sami Lushtaku“

dardanianews