25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Ilnisa dhe Meritoni skualifikohen nga gara e Big Brother Vip Albania

Ilnisa dhe Meritoni skualifikohen nga gara e Big Brother Vip Albania.

Pas debateve të vazhdueshme me Eglën, e cila u eleminua gjatë Primet të kaluar, ditën e sotme Ledioni ka njoftuar vendimin që vëllai i madh kishte marrë për çiftin.

“Keni përndjekur banorë brenda shtëpisë. Vëllai i Madh pasi ka analizuar me kujdes ngjarjen dhe çdo veprim tuajin, ka vendosur që të dy të skualifikoheni nga gara”, tha Ledioni.

Vijon…

Related posts

Çfarë plani gjigant ka Gania? (VIDEO)

dardanianews

Efi këshillohet të bëjë këtë veprim që t’ia kalojë Kiarës

dardanianews

E pabesueshme: Kiara publikon foto nga vendi i njëjtë me Butrint Imerin!

dardanianews