5 C
New York
February 23, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Kaderi para rikthimit për 24 orë në shtëpi i thotë ca fjalë në “Big Talk”

Kaderi dhe Vesa janë dy ish banorët që do të hyjnë sot në shtëpinë e “Big Brother VIP Kosova”, për të qëndruar për 24 orë.

Para hyrjes në shtëpi, Kaderi do të jetën në studion e “Big Talk” për të folur për eksperiencën e saj në lojë.

Ajo, do të sjell në studio e këtij programi përshtypjet për gjithçka që ka jetuar në shtëpinë më të famshme në Kosovë, shkruan “Kosovarja”.

Kaderi Kicaj do të jetë përball pyetjeve të Mbreses dhe opinioneve të Nderimit.

Related posts

Dafina Zeqiri ia plotësoi dëshirën për bashkëpunim, tani Tayna po mundohet ta thumbojë atë!

dardanianews

Adelina Tahiri vishet e rregullohet për të dalë, por sot shfaqet me një stil krejt ndryshe

dardanianews

Biseda interesante e Ibrahim Rugovës me Sabri Fejzullahun: Jemi një gjeneratë, ka qenë ekstravagant

dardanianews