22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Kaq kohë pas ndarjes nga Roberti, Nora Istrefi më në fund ka vendosë të jap lajmin e madh

Këngëtarja e njohur kosovare, Nora Istrefi, vazhdon të jetë emër shumë i komentuar në mediat rozë.

Jeta e saj profesionale dhe ajo private gjithmonë kanë tërhequr vëmendjen e shumë adhurueseve të saj, shkruan ORAinfo.

 

Nora është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme.

Përmes fotografisë së fundit, ajo ka dhënë lajmin e madh, duke treguar se po vjen me një projekt të ri muzikor./ORAinfo/

Related posts

Luizi e “djeg” me striptisten për festën e beqarisë (VIDEO +18)

dardanianews

Avokatja seksi pozon vetëm me brekë të zeza, reklamon të pasmet bombastike

dardanianews

“Shoku im e ka marrë gruan nga ‘pufi’, sot ka fëmijë dhe është i lumtur me të”, thotë Xhuli (VIDEO)

dardanianews