25.2 C
New York
July 13, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Kështu ia knaq zemrën vjehrres Kaderi

Kaderi dhe Lumbardhi nisën lidhjen e tyre romantike, në syrin publik.

Ajo pas daljes nga “BBVK”, po tregohet si nuse mjaftë e zgjuar.

Me kostume tradicionale shkriu zemrën e vjehrrës se saj.

Po kush nuk do ta donte një nuse si Kaderi?/kosovarja

Shiko foton:

Related posts

Si e priti Kiara dhe Luizi lajmin e ëmbël të shtatzënisë?

dardanianews

E pazakontë! Nusja vesh fustan të tejdukshëm në dasmë dhe ekspozon të pasmet

dardanianews

Skandali i ri në “Përputhen”, autorja e emisionit njihej me Atdheun vite më parë

dardanianews