25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Kiara e kap ‘mat’ Luizin me një vajzë tjetër, reagimi i saj është i papritur

Kiara Tito është një ndër moderatoret më të dashura për publikun.

Ajo u bë akoma më e dashur pas martesës së saj me Luizin e sidomos pas lajmit se është në pritje të ëmbël.

Kiara është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Përmes postimit të fundit, ajo e ka mbështetur Luizin për këngën e re, ku në videoklip shfaqet ai me një vajzë të bukur./ORAinfo/

Shiko foton:

Related posts

Stresi tallet keq me Bucin para Veronës

dardanianews

Moderatorja: Nuk do jetoja me vjehrrin dhe vjehrrën, dua të rri lakuriq në shtëpi

dardanianews

Pornostarja me prejardhje shqiptare pjesë e “BBVK2”?

dardanianews