19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Ky është fituesi i këtij “Big Brother”

Pesë muaj i izoluar në shtëpinë e “Big Brother”, ishte aktorja Egla Ceno.

Ajo me votat e publikut arriti të merr çmimin e madh prej 100 mijë euro.

Në këtë lojë ajo, dhuroi shumë emocione duke na zbuluar një Egla ndryshe nga që jemi mësuar ta shohim.

Emocionet ishin të shumta në këtë garë ku ishin pesë finalistë, Romeo, Egla Juli dhe Heidi, shkruan “Kosovarja”.

 

Related posts

Arta Nitaj së shpejti nënë për herë të parë!

dardanianews

‘’Na e ke gёrrdit termin femёr’’, motra e Bucit me fjalë tё rёnda kundёr Lindes

dardanianews

Edona James: Po, i kam pa videot “porno” të Linda Halimit

dardanianews