21.3 C
New York
June 25, 2022
DardaniaNews
Featured Lajmi i fundit Sport

Lajmi i fundit: shtyhet finalja e Champions League!

Finalja e shumëpritur e Champions League është shtyrë për 30 minuta, arsyeja e shtyrjes qëndron për faktin se është sulmuar vëllai e mbrojtësit Joel Matip. Shpresojmë të mos të kemi shtyrje tjetër pasi që kjo finale është e shumëpritur dhe më e shikuara nga futbolldashesit anembanë botës. /dardanianews.com/

Related posts

Kimete Berisha: Megalomania do ta rrëzojë Albin Kurtin nga pushteti!

dardanianews

Navalny fiton çmimin e lartë me të cilin ishin nderuar edhe Rugova e Demaçi

dardanianews

E Papritur: Vetëvendosja merr vendim

dardanianews