18.9 C
New York
June 19, 2021
DardaniaNews
Featured Lajmi i fundit

Lajmi i fundit: Vdesin 3 anëtarë të një familje nga Gjilani, dyshohet se u helmuan nga ushqimi në Shqipëri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në familjen Haliti të Gjilanit, ku tre anëtarët e familjes, Afrimi, Elfetja dhe Ferindazja dyshohet të kenë vdekur pas helmimit në ushqim, derisa ishin në Shqipëri.

Dhembjen për këtë tragjedi e kanë shprehur familjarë e qytetarë të shumtë.

Sot lagjja jonë mori lajmin tragjik per humbjen e 3 antarve te familjes Haliti, zoti i shperbleft me xhenet.Ngushllime”, ka shkruar Vebi Jerliu.

IndeksOnline ka provuar të marrë informacione shtesë lidhur me këtë rast, mirëpo ende nuk ka marrë ndonjë përgjigje zyrtare.

 

Related posts

Qeveria e ardhshme VV-PDK në qershor, ja kush do të jetë kryeminsitër!

dardanianews

Gruaja e George Floyd i drejtohet mediave, me vete kishte marrë edhe të bijën – nuk mund të ndalte lotët derisa fliste

dardanianews

U infektuan 11 persona nga ai, deklarata skandaloze e shoferit nga Kamenica: “S’ka virus e as orë policore për mua”

dardanianews