14.9 C
New York
May 30, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Leonora nuk po di të plakët, në këtë veshje po duket mahnitëse!

Këngëtarja Leonora Jakupi është shumë e dashur për publikun.

Ajo u bë pjesë e skenës në moshë shumë të re dhe gjithmonë ka qenë një ndër të preferuarat e publikut, shkruan ORAinfo.

Leonora vazhdon të jetë aktive në rrjetet sociale duke treguar për jetën e saj.

Edhe pse i ka kaluar të 40-tat, Leonora vazhdon të duket si çikë e re.

Ajo se fundmi ka publikuar një fotografi ku shfaqet sapo ka dalë nga salloni i ovulimit.

E rregulluar bukur dhe me stil, në këtë veshje Leonora po duket mahnitëse. /ORAinfo/

Related posts

Ish-mësuesja lë profesionin për t’iu përkushtuar faqes për të rritur, zhvishet plotësisht për kalendarin e Krishtlindjeve

dardanianews

Koha kur Rita Ora nuk ishte e famshme, ajo shërbente kafe

dardanianews

Mirë me vjehrrat por jo me burrat, aktorja shqiptare flet për ish-vjehrrat: E treta e vërteta

dardanianews