22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Luiz Ejlli pjesë e BBV? Ledion Liço zbulon surprizën për prime-n e së shtunës: Është përfolur shumë…

Gjatë prime-t të së shtunës do të jetë i ftuar fituesi i edicionit të kaliar, Luiz Ejlli.

Ledion Liço tha se kohët e fundit është përfolur shumë për këtë gjë, por ai do të ndajë mendimet dhe opinionet e tij për situatat në shtëpi

Është përfolur më së shumti këtë kohë, a do tl hyjë, çfarë do të bëjë. E kam fjalën për fituesin e edicionin të kaluar të Big Brother VIP. Luiz Ejlli do të jetë i ftuar të shtunën, ku do të na shoqërojë gjatë gjithë mbrëmjes”, tha moderatori.

Në nominim këtë javë janë Françeska, Ilnisa, Roza dhe Sara Karaj, ku njëra prej tyre do të lërë shtëpinë të shtunën.

Votimi për publikun është për banoren që duan të shpëtojnë.

Related posts

Luizi publikon foto nga darka me nënën dhe Kiarën

dardanianews

Ja kë po mbështet Leonora Jakupi në “Big Brother”

dardanianews

Loredana Zefi tregon se si u njoh me futbollistin Karim Adeyemi

dardanianews