25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Luiz Ejlli u rikthye në Big Brother, ky është reagimi epik i Olta Gixharit

Mirëpo hyrja në shtëpi e këngëtarit ka nxitur reagimin e disa prej ish-banorëve, duke përmendur këtu aktoren Olta Gixhari.

Ajo ka bërë një postim në InstaStory ku me shaka shprehet për Luizin: “Kush e man në shtëpi ktë mor zot. Kë ka mik”.

Luiz Ejlli u rikthye në Big Brother, reagon Olta Gixhari: Kë ka mik

 

Related posts

“Kemi me ta hek kokën e vajzës”, Fjolla Morina thirrje publike për ndihmë pas akuzave ndaj ish-partnerit

dardanianews

Nga video shumë përfolur e deri te ndarja me akuza, detajet nga lidhja e Xhulit me Ledrin

dardanianews

Momente romantike mes Albes dhe Azemit

dardanianews