12.2 C
New York
April 19, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Mblidhen në kafene për ta përkrahur, bashkëvendasit e Edona James nga Vraniqi i Suharekës të bindur në fitoren e saj

Edona James, e cila origjinën e ka nga fshati Vraniq i Suharekës është njëra prej katër finalistëve të Big Brother VIP Kosova 2.

Disa qytetarë, sa herë që shfaqet ‘Prime’ mblidhen në një kafene nga ku e shfaqin përkrahjen për Edonën.

“Ka me fitu kjo patjetër”, thotë një qytetar.

“I urojmë suksese gjithë Vraniqi”, thotë një tjetër.

E një qytetar që foli më gjatë për lajmi.net e vlerësoi Edona James për lojën që ka treguar.

“Na njihum mirë edhe e përcjellum. Unë zakonisht sa herë të kam kohë, se s’kam shumë kohë, por megjithatë e përkrahim, i urojmë sukses. Loja e saj më duket mirë shumë, ajo nuk ka djallëzim, nuk ka false, është shumë natyrale. Patjetër ka me fitu”, tha një qytetar.

pixel

Related posts

Puthja në film u bë shkak për ndarjen e Sarës dhe Ledrit? Flet aktori i “Në kuadër të dashurisë

dardanianews

“Nuk jena për njoni-tjetrin” – Gresa flet për lidhjen e saj me Andin

dardanianews

“Ty të duan vetëm për një natë”, Xhuli dhe Shota Baraliu vazhdojnë inatet e Big Brother

dardanianews