13.6 C
New York
April 13, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

“Me Albin Kurtin, dhe luftë partive të tjera”, arrestohet personi që komentojë në Facebook ku paralajmëronte përgjakje

Policia e Kosovës ka arrestuar dje një person pasi i njëjti përmes rrjetit social Facebook ka kryer kanosje.

Ai ka ftuar njerëz për t’iu bashkangjitur që  “nesër me 02.05.2020 në ora 12:00 do ti vrasim të gjithë”.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Indeksonline ua sjellë komentin e këtij personi:

Related posts

Këto janë momentet e tmerrit kur peshkaqeni masiv kafshon dorën e zhytësit (FOTO)

dardanianews

BISHZ (BASHKIMI I INTELEKTUALEVE SHQIPTAR NE ZVICËR) KA THEMELUAR FONDIN PËR TË NDIHMUAR BOTIMIN DHE PËRKTHIMIN E LIBRAVE TË VEÇANTA ME TË DHËNA E DËSHMI PËR KULTURË DHE HISTORI

dardanianews

Jashari thotë se KQZ urdhëroi drejtorët e shkollave t’i ndalin kamerat ku do të votohet

dardanianews