12.2 C
New York
April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

“Më njeh i dashuri im”, Santiana flet për Bucin me Albyn

Në darkën e të nominuarve, disa prej banorëve e kanë vënë në dyshim miqësinë e Santianës me Bucin.

Kjo e ka prekur Santianën e cila ka diskutuar me Albyn, njofton Klankosova.tv.

“Më njeh i dashuri im, ndryshe s’do të isha këtu”, tha ajo.

Ndiqni videon dhe kuptoni më shumë.

Related posts

TUNA ‘SHKRINË’ SHEIKËT ME KËTO LINJA TRUPORE NË DUBAI

dardanianews

Shqipe Hysenaj: Gani Gërmia nuk ka gram truri në kokë, s’është për këtë format

dardanianews

Shqipja e Big Brother, kur pozonte në +16

dardanianews