22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Meritoni me Riken në oborr, Ilnisa bën postimin e papritur në Instagram

Gazetarja Ilnisa Agolli, tashmë është jashtë shtëpisë më të ndjekur në Shqipëri, ‘Big Brother Vip3’.

Ajo u eliminua prej garës pas ‘izolimit’ në dhomën e ‘Torturës së Bardhë me Eglën dhe Meritonin.’

Nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të Instagram-it, gazetarja ka puthur Meritonin nëpërmjet televizorit dhe shkruan: “Më mungon Meriton! Të dua!”.

Nëpërmjet një postimi në llogarinë personale të “Instagram-it”, gazetarja ka puthur Meritonin nëpërmjet televizorit dhe shkruan: “Më mungon Meriton! Të dua!”.

.

Related posts

Santiana shfaq dyshime se Buci e kishte planifikuar me Veronën lojën me të, por ai e mohon

dardanianews

E bukura e Tropojës provokon me dekoltenë e hapur

dardanianews

Puthja në film, shkak i ndarjes së Ledrit dhe Sarës? Aktori i njohur zbulon gjithçka…

dardanianews