11.2 C
New York
March 23, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Mustafa-Kurtit: Të pres edhe sot, mund të jemi bashkë përsëri

Kryetari i LDK-së, Isa Mustafa i ka dhënë edhe një mundësi tjetër kryeministrit, Albin Kurti, që të refelktojë.

Përmes një shkrimi në Facebook, shefi i LDK-së theksoi se dy partitë mund të vazhdojnë qeverisjen, ndonëse është organizuar një mocion mosbesimi, transmeton Indeksonline.

Edhe sot përulem para popullit tim dhe kërkoj mirëkuptim nga partia ime. Pres edhe sot që zoti Kurti ta heq tarifë, ta anulojë vendimin për shkarkimin e z. Veliu. Që atij dhe LDK-së ti kërkoj falje për veprimet e tij dhe të atyre m
e të cilët ka bashkëpunuar në këtë akt të ulët.Të na japë mundësinë të jemi bashkë në këtë betejë. IM”, ka shkruar ai.

Related posts

Abazi nuk e përkrah Kurtin për shaminë: Pas moshës 18 vjeçare le të bëjnë atë që duan

dardanianews

Dea Mishel i drejton thikën Luizit, videoja që po bën xhiron e rrjetit (VIDEO)

dardanianews

Astrit Haraqija befason me deklaratën e fundit për Hashim Thaçin

dardanianews