16.1 C
New York
April 21, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Naser Rugova i reagon Isa Mustafës: Ne do të ecim përpara pa ju

Anëtari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Naser Rugova, ka reaguar pas postimit të Isa Mustafës, ku ky i fundit kishte treguar arsyen e dorëheqjes së tij dhe humbjen e thellë të LDK’së.

Rugova ka reaguar përmes një postimi në llogarinë e tij personale, duke thënë se reagimi i Mustafës i është dukur si pendese që kishte dhënë dorëheqje.

E lexova reagimin e Kryetarit të dorëhequr. Mua mu duk sikur ishte penduar që kishte dhënë dorëheqje. Shumë keq! Kur nuk ke çka flet, më mirë është të mos flasësh fare, sepse vetëm sa i demotivon njerëzit edhe më shumë. Aman, na kurseni prej apologjive tuaja. Koha e përrallave dhe e riciklimit të figurave të harxhuara ka marr fund. Ne do të ecim përpara, por pa ju!”

Po ashtu Rugova ditën e djeshme përmes një postimi kishte thëne se kryesia e LDK’së po mundohet të imponojë një kryetar të vetin./Express/

Related posts

Albert Krasniqi kishte vrarë një student 17 vjeçar më 2004: Vuajti vetëm 4 vjet burg

dardanianews

Ushtria amerikane teston dylbinë e re elektrike të pushkës, nuk i lejon ushtarët të shkrepin plumba nëse objektivi nuk është në shënjestër

dardanianews

Çfarë porosie i dërgoi Ibrahim Rugova Adem Jasharit përmes Fehmi Aganit me 22 janar 1998?!

dardanianews