21.3 C
New York
June 25, 2022
DardaniaNews
Featured Kronika e zezë Lajmi i fundit

Ndahet nga jeta regjisorja Vjosa Berisha

Ka ndërruar jetë regjisorja e njohur shqiptare, Vjosa Berisha.

Lajmi është konfirmuar në rrjete sociale, në një postim të bërë nga bashkëshorti i saj, Fatos Berisha.

në spitalin University College Hospital në Londër.

 

“Me pikëllim të thellë bëjmë të ditur se e dashura jonë Vjosa Berisha ndërroi jetë, sot me datë 23 qershor në spitalin University College Hospital në Londër”, ka shkruar ai.

Related posts

Zbulohet se cili ilaç e shëron koronavirusin, dhe është shumë i lirë

dardanianews

Kryeministri i ri, i ‘zhytur’ në borxhe

dardanianews

Thaçi e Lushtaku për çaj në shtëpinë e Kadri Veselit

dardanianews