6.6 C
New York
December 9, 2023
DardaniaNews
Kronika e zezë

Një 38 vjeçar nga Mitrovica gjendet i varur në litar në oborrin e tij

Një person në mëngjesin e së shtunës është gjetur pa shenja jete në oborrin e tij.

Rastin për indeksOnline e ka konfirmuar zëdhënësi i policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti.

Rasti është raportuar në mëngjes. Një 38 vjeçar është gjetë pa shenja jete në oborrin e shtëpisë së tij. Trupi i pa jetë është dërguar për obduksion”, ka thënë Zahiti.

Burime të KosovaPress-it bëjnë të ditur se viktima është gjetur i varur në litar, dhe deri tani nuk dihet motivi i kësaj ngjarje /IndeksOnline/

Related posts

Kjo është 17 vjeçarja Rita Gashi që vdiq në QKUK, pas aksidentit të sotëm

dardanianews

•Lajm i hidhur: Vdes studentja e Universitetit të Mitrovicës, Florentina Behrami

dardanianews

E rëndë: Vajza 23-vjeçare tenton t’i jap fund jetës së saj në qendër tregtare në Prizren, i pret venat

dardanianews