April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Nuk i kemi parë me herët, këta janë dy djemtë simpatik të Violetë Kukajt!

Nuk i kemi parë me herët, këta janë dy djemtë simpatik të Violetë Kukajt!Violetë Kukaj, këngëtarja e mirënjohur kosovare, yll i muzikës popullore, sot prezente në Festivalin e Këngë në RTSH.

Kjo pasi që djali i Violetë Kukaj para disa muaj është pranuar me këngën “Çmendur” i cila do të interpretoj live sot.

Violeta ka publikuar një foto bashkë më djemtë e saj Enis dhe Malin pak para performancës së tij sot në Festivalin e Këngës në “RTSH”.

Related posts

Rezultatet: Ja kë votuan shqiptarët për të larguar sonte nga Big Brother

dardanianews

Luizi dhe Kiara thyen rekord, vjen reagimi i Butrintit

dardanianews

Çfarë i ndodhi Gani Gërmisë, shfaqet me dorën e lidhur

dardanianews