22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Nuk përmbahet Alba, publikon video provokuese me gjoksin në ‘fushë’

Alba Vukaj është ish banorja e BBVK e cila u komentua shumë për pamjen fizike.

Ajo ka ditë që nuk ishte aktive në rrjete sociale sidomos në Instagram duke mos hedhur as një story.

Kjo ka bërë që fansat e saj të bëhen merak se cfarë po ndodh me bukuroshen.

Por, Alba u bë e gjallë dhe publikoi një video mjaft atrktive ku vë në pah gjoksin me fustanin e hapur e të ngushtë.

Related posts

Vëllai i Madh vendos ndaj Gani Gërmisë: A duhet ta vazhdojë lojën?

dardanianews

Sportistja shqiptare zhvishet, pa frymë i lë të gjithë

dardanianews

Modelja bleu makinë sportive duke shitur foto erotike por pendohet prej talljeve në rrjet (fotot)

dardanianews