12.2 C
New York
April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Prishen raportet mes Kiara Titos dhe Dojna Memës, shkak ish-partnerja e Luizit?

Dy moderatoret Dojna Mema dhe Kiara Tito dikur ka qenë mikesha. Por diçka ka ndodhur dhe dy vajzat nuk kanë më një raport dhe aq të mirë. Është vënë re se ato as nuk ndiqen më në Instagram me njëra tjetrën.

Përflitet se Vlashenti është mik me Megi Topallin (ish-in e Luizit) dhe bashkëshortin e saj. Megjithatë ende s’dihet nëse është kjo arsyeja e “prishjes” apo ftohjes së marrëdhënies së vajzave.

Mbetet të presim për ta mësuar!

Related posts

18 vite më e vogël, kjo është partnerja e re e Stresit

dardanianews

Buci shijon daljen pas ‘Bigut’, kalon kohën me Veronen dhe familjen

dardanianews

Linda nuk përmbahet, i thotë Kaderit: Ti që shitesh për 500 euro

dardanianews