5.8 C
New York
March 25, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Publikohet momenti kur Kejvina godet me shpullë jo njëherë por dy herë Luizin

Banorja e BBA, Kejvina Kthella e ka pranuar që ka goditur Luizin me shuplakë dhe nuk është penduar fare. Ngjarja ka ndodhur gjatë Prime-it të kaluara.

Në televizion sigurisht nuk u dha asgjë dhe vetëm tani janë publikuar pamjet nëpër rrjetet sociale, shkruan Insajderi.

Nga pamjet shihet se ajo e godet jo njëherë po dy herë.

Ndërkohë, Kejvina e ka përsërit disa herë se ajo nuk është penduar për shpullën ndaj Luizit.

Related posts

Fejohet vajza e Remzie Osmanit, publikohen fotot

dardanianews

Andi&Gresa nisin pushimet e para, ja destinacioni

dardanianews

Kjo është banorja më e re e BBVA, ish-Missi që u përfshi në ‘skandalin’ me Arjan Çanin 14 vite më parë

dardanianews