19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Publikohet video kur Sara e BBVA flirtonte me Don Xhonin

Romeo Veshaj dhe Sara Gjordeni janë dy personazhe mjaft të komentuar të BBV3.

Sikurse janë shprehur dhe ata vet, dyshja kanë punuar së bashku edhe me Donaldin në një “Late Night Show” të quajtur “Binjakët”.

Sara Gjordeni ka qenë bashkëpunëtorja e vëllezërve Veshaj, e cila herë pas here vinte në skenë me pyetje pikante për të ftuari

Një video që po qarkullon në rrjet, ku Don Xhon ka qenë i ftuar i binjakëve, ndërsa Sara shfaqet tejet sensuale në skenë, duke provokuar të ftuarit e vëllezërve Veshaj.

 

Related posts

Pas më shumë se 100 ditë në ‘BBVA’ Heidi takon sonte personin e zemrës

dardanianews

Anita merr vendimin e madh, do të bëhet banore e Big Brotherit, por si do ta pres Ramushi këtë gjë?

dardanianews

Ja kush është tifozja bukuroshe e Kosovës

dardanianews