16.1 C
New York
April 21, 2021
DardaniaNews
Lajme Shqipëri

Rama tensionohet dhe harron masat e Covidit, i ngjitet në fytyrë Rakipllarit. Frikësohet Shkullaku dhe vendos maskën urgjentisht (FOTO)

Kryeministri Edi Rama është tensionuar gjatë debatit në studion e “Opinion” për inceneratorët e mbetjeve dhe u ngrit në këmbë për të sqaruar situatën. Por gjatë debatit me gazetarin Robert Rakipllari, Rama duket se e harroi distancën fizike deri në 2 metra dhe iu afrua duke i bërtitur para fytyrës.

Kjo situatë ka shqetësuar gazetarët në studio. I pari që mori situatën në dorë ishte Armand Shkullaku që nxori menjëherë maskën dhe e vendosi në fytyrë pasi shqetësohej për mungesën e distancës mes tyre.
Më pas, moderatori Blendi Fevziu i kërkoi kryeministrit që të ulej dhe të shpjegonte nga karrigia e tij cmimet e përpunimit të mbetjeve që po ia thoshte para fytyrës Rakipllarit. (A.M/Faxweb.al)

 

 

Related posts

Prej nesër pritet të kufizohet lëvizja e lirë e qytetarëve dhe automjeteve

dardanianews

Albin, heqe taksën, kthe Agimin, mos na le pa Arben Vitinë në këtë kohë”

dardanianews

Ekskluzive, Qeveria Me Listë Të Re Masash Emergjente, Bizneset, Shtyhen Pagesat Për Rrymë, Internet, Shërbime -Koronavirusi

dardanianews