16.1 C
New York
September 25, 2023
DardaniaNews
FeaturedLajme

Sapun e letra higjienike, Angela Merkel bën blerjet në këto ditë të vështira

Kancelarja gjermane Angela Merkel po e përjeton një pandemi të cor.onav.irusit si miliona gjermanë të tjerë.

Sipas medieve të huaja, si një blerëse e supermarketeve, ajo është parë duke shkuar nga një raft te tjetri dhe kontrollon që mallrat që kërkojnë janë ende në dispozicion.

Siç thuhet më tej, Merkel ishte duke bërë pazar në “Berlin-Mitte” pasditen e djeshme.

Rreth orës 17:00 ajo arriti në supermarketin “Hit Ullrich”.

Ajo së pari shkoi në raftet me perime dhe më pas të tjerat, shkruan Bild.de.

Ajo mbushi vetë karrocën me produkte, duke përfshirë qershi, sapun dhe letër higjienike, të cilat i pagoi me

Related posts

‘Albanski, albanski’/ Antoneta Koçi rrëfen tmerrin në Serbi: Mendova se do përfundoja prostitutë (FOTOT)

dardanianews

SHBA në luftë me avionët rusë dhe kinezë? Shkatërruesi amerikan F-22 i ka të gjitha brenda tij

dardanianews

Koalicioni ‘Shtëpia e Lirisë’ dërgon kërkesën në KQZ për regjistrim në zgjedhje

dardanianews