22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Sara përjashtohet nga Big Brother VIP Albania

Sara Gjordeni është përjashtuar nga Big Brother VIP Albania 3

Kjo ka ndodhur pasi që Françeska dhe Sara kishin pasur një konflikt fizik përpos atij verbal.

Pas kësaj Vëllai i Madh ka vendosur që sonte që Sara të largohet nga shtëpia.

Banorja ka zgjedhur që të përshëndetet vetëm me Bardhin dhe Meritonin. /GazetaExpress/

Related posts

“Nuk jam ndarë përfundimisht me Jurgenin” – Sara Gjordeni shokon me deklaratën për boksierin, pas lidhjes me Bardhin

dardanianews

Për shkak të pandemisë Covid-19, këngëtarët këtë vit nuk kanë qenë të angazhuar me koncerte dhe mbrëmje muzikore ashtu siç janë mësuar viteve të kaluara. Por, këtë verë ata më shumë e kanë shfrytëzuar për të shijuar bregdetin dhe të kalojnë kohë më shumë me familjen e tyre, shkruan Indeksonline. Edhe këngëtarja e mirënjohur, Edona Llalloshi këto ditë të nxehta po qëndron në Ulqin. Në një fotografi të siguruar nga Indeksonline shihet këngëtarja e veshur vetëm në bikini ashtu siç nuk e kemi parë kurrë më herët, pasi Edona njihet si një artiste që nuk e ekzagjeron me veshjen. Duke qenë nënë e dy fëmijëve, Edona dukej në formë të mirë dhe vazhdon të ruaj linjat e bukura të trupit./Indeksonline/

dardanianews

Ilir Shaqiri kërkon përballje titanësh në Big Brother Vip 3: Do futesha me këta konkurrentë

dardanianews