10.8 C
New York
April 18, 2021
DardaniaNews
Featured Showbiz

Së shpejti Përputhen VIP, cilat personazhe do i bashkohen emisionit në kërkim të dashurisë

Pas “Përputhen” dhe “Përputhen +40”, mesa duket do të kemi dhe një “Përputhen VIP”.

Këtë ka lënë të kuptohet, autorja e emisionit, Olsa Muhameti me postimin e saj të fundit.

Olsa pohoi se e ka menduar që të sjellë në ekran edhe një “Përputhen VIP”, ku personazhe të njohur të televizionit do të jenë në kërkim të dashurisë dhe pyet ndjekësit nëse do ta donin një format të tillë.

Sigurisht që shumica prej tyre kanë votuar me “Po” dhe së shpejti mund të kemi një tjetër format dashurie.

Related posts

Shpërthen Gani Geci: VV- ja e ktheu ne skenën politike Hashim Thacin, unë e luftova tash e 20 vjet

dardanianews

Shpërthen votuesi i LDK-së: Vjosë, haram të koftë vota ime që po ia bën argatin Al Binit!

dardanianews

Nuk ndalet Albin Kurti: E shkarkon drejtorin e Aviacionit Civil

dardanianews