22.5 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme Shqipëri

Shkarkimi i Metës, Berisha paralajmëron Ramën: Po firmos fundin e shpejtë të një krimineli puçist

Ish-kryeministri Sali Berisha ka komentuar nismën e Partisë Socialiste për të shkarkuar presidentin Ilir Meta.

Në një postim në rrjetet sociale, Berisha shprehet se e dënon ashpër këtë veprim, duke e cilësuar si akt puçist destabilizues.ish-kryeministri shton më tej se paralajmëron Edi Ramën se po firmos kështu fundin e shpejtë dhe merituar te një krimineli puçist.

 

Related posts

Simptomë e re e coronavirusit! Shfaqet në shputa të këmbëve dhe të gjithë e injorojnë

dardanianews

Nga VV, Pacollit: Miliarderi dhe hamalli është i barabartë para ligjit, shko në konvikt fillimisht

dardanianews

Foreign Policy: Urdhri i ri ekzekutiv i Bidenit paralajmëron ndryshime karshi Serbisë

dardanianews