April 19, 2024
DardaniaNews
FeaturedLajme

Shtatoreve të ​Skënderbeut, Ibrahim Rugovës e Zahir Pajazitit u mbyllen sytë

Tri shtatoreve të figurave kombëtare që gjenden në sheshet e Prishtinës u janë mbyllur sytë me lecka.

Gjergj Kastriotit- Skënderbeu, Ibrahim Rugovës dhe Zahir Pajazitit, dikush ua mbylli sytë me leckë, kjo si duket për të mos “parë” se çfarë po ndodh në skenën politike vendëse.

KosovaPress doli në vendngjarje për të marrë pamje dhe për të kuptuar se pse ka ndodhur ky aktivitet.

Related posts

NUK DO TA BESONI POR KJO BUKUROSHE QENKA MOTRA E ADRIATIK KELMENDIT

dardanianews

Lajçak jep lajmin e madh për liberalizimin e vizave

dardanianews

Republika e Kosovës të quhet Republika e Dardanisë! VOTONI Po apo Jo?

dardanianews