25.3 C
New York
April 15, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Skena të nxehta mes Heidit dhe Romeos +16

Çifti i “BBVA”, Romeo dhe Heidi natën e mbrëmshme kanë shijuar puthje romantike.

 

 

Ky veprim nga ata erdhi pasi ka pasur disa ditë që nuk kanë pasur raport me njëri-tjetrin.

Duket se i kanë lenë anash çdo mosmarrëveshje dhe kane lenë dashurinë të triumfoi.

Ata kanë shkëmbyer puthje të nxehta të cilët për një moment harrojnë të “stopojnë” duke u çmallur fuqishëm.

Related posts

Azemi i BBVK me skena të nxehta në videoklipin e këngëtares shqiptare

dardanianews

Harxhoj 5 mijë euro në muaj’, habit Gabriela e Përputhen: Tregon futbollistët dhe Vipat që e ngacmojnë

dardanianews

Befason Stresi, thotë se ka qenë në lidhje me dy nga vajzat e BBV 3

dardanianews