“Filloi”, ka shkruar Luizi.

Në këtë film në mediat rozë qarkulloi informacioni se Luizi e Olta do të kenë rolin e burrit dhe gruas, por një gjë e tillë ende nuk është konfirmuar.

Kujtojmë se dyshja kanë qenë kundërshtarë të fortë brenda BBVA2.

/GazetaSinjali/