-10.8 C
New York
January 22, 2022
DardaniaNews
Showbiz Stili

Thotë se “shet seks për pasagjerët”, stjuardesa anonime poston fotografi “nxitëse” të bëra në aeroplan

Një stjuardesë thuhet se ‘po shet seks mes fluturimeve dhe madje u ofron klientëve që paguajnë mundësinë të bashkohen në Mile High Club’.

Sipas medieve britanike, përcjell Telegrafi, stjuardesa ka postuar edhe fotografi në faqen e saj në Facebook ndërsa është në bord me uniformën e saj.

Imazhet e përfshijnë atë “vetëm me të brendshme”, duke tërhequr fundin e saj dhe një me këmbët e saj të mbërthyer me titull: ‘I dashur udhëtar, unë jam argëtimi yt në fluturim. Çfarë do që të bëj?’.

Shoqëruesja anonime e fluturimit, e cila i tha The Sun se ajo fiton para shtesë duke shitur të brendshmet e saj në internet për 25 funte një palë, dhe ofron më shumë për “shërbimet një-për-një”.

Në blogun e saj ajo sugjeron se do të ishte e gatshme të ofronte ‘argëtim për të rritur’ gjatë një fluturimi nëse klienti është në gjendje të paguajë.

Stjuardesa takon gjithashtu njerëz në vende të tjera për sa kohë që personi që ajo do të takojë paguan për një hotel tjetër ‘për mbrojtje dhe privatësi’.

Dhe nuk janë vetëm klientët me të cilët ajo është “angazhuar”, pasi gruaja anonime pretendon se ka edhe momente pasioni me anëtarët e tjerë të ekuipazhit.

Një nga postimet e saj, në të cilën ajo është fotografuar me një gotë verë midis gishtërinjve të saj, ajo pretendoi se ishte duke u dehur me pilotin e saj ‘kështu që ai mund të bëjë çfarë të dojë me mua’.

Dhe lidhur me këto pretendime, një zëdhënës i kompanisë në fjalë ka thënë se: ‘Ne presim standardin më të lartë të sjelljes nga të gjithë kolegët tanë në të gjitha kohërat dhe ne po hetojmë pretendimet’. /Telegrafi/

 

Related posts

Nga Arbana Osmani, Bora Zemani e deri tek Ermal Mamaqi, zbulohen pagat e ‘çmendura’ të VIP-ave shqiptarë dhe gazetarëve të njohur, ja sa paguhet Arjan Çani, Eni Vasili dhe Alketa Vejsiu

dardanianews

Foto e rrallë: Ministrja Albulena Haxhiu në ditën e dasmës

dardanianews

Fifi shfaqet në gjendje të rënduar shëndetësore

dardanianews