22.5 C
New York
June 21, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme Showbiz

U pyet për shpalljen ‘non grata’ të Sali Berishës, Soni Malaj tregon si e priti lajmin

Arian Çani e ka pyetur këngëtaren e njohur Soni Malaj për mendimin e saj mbi shpalljen ‘non grata’ të Sali Berishës, meqë e ka dhe patriot.

“Unë për vite me rradhë kam qenë pjesë e fushatës elektorale të PD me ftesën e z. Berisha.

Ne artistët përgjithësisht mbështesim individët në politikë, jo partitë. Patjetër që më erdhi keq, i uroj shëndet z. Berisha.

Nuk është puna e vajtjes ndoshta se sa gjesti që ti je ‘non grata’. Kujtdo që ti ndodhte kjo do më vinte keq dhe patjetër z. Berisha që e kam dhe patriot”, u shpreh Soni Malaj.

Related posts

LIVE: Dy shqiptarët shkëlqejnë me vokalin e tyre në finalen e Eurovisionit, ja si të votoni për ta

dardanianews

Vjen akuza e rëndë ndaj Rexhep Selimit, përmenden edhe këto vrasje..

dardanianews

“Do e var veten në hekurat e Kullës së Eiffelit”, ligjëruesi i Parisit u reagon ashpër Grenellit dhe Buzhalës

dardanianews