22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Big brotherShowbiz

Video/ Sfida për të mos reaguar! Rita Lati futet brenda shtëpisë së Big Brother, Roza shpërthen në lot

Banorët e shtëpisë më të famshme në Shqipëri, Big Brother VIP 3 janë vënë përballë një sfide.

Ata duhet të mos reagojnë ndaj çdo gjëje të jashtëzakontë që Vëllai i Madh vendos në shtëpi.

Mirëpo, disa prej tyre nuk e kanë pasur aspak të lehtë. Pas më parë, në shtëpinë e Big Brother u fut aktorja e humori Rita Lati dhe Roza nuk mund të reagonte.

Në pamundësi për t’i folur dhe përqafuar, Roza shpërtheu në lot teksa e ëma kaloi pranë saj në oborr.

“Ua ua, më lini të jetoj, nuk dua të vdes. Ua mu shtua jeta, mu shtua jeta”- tha Rita Lati teksa i qëndronte pranë Rozës, e më pas nis të kërcejë e të këndojë.

Related posts

Nuk do ta besoni, por kjo është Kaderi para BBVK

dardanianews

Flaka Krelani me foto +16 rrugëve të Amerikës

dardanianews

Ja pse femrat e plota kënaqen më shumë në seks

dardanianews