15.1 C
New York
September 26, 2023
DardaniaNews
FeaturedShowbiz

18 vite më e vogël, kjo është partnerja e re e Stresit

Ajo ka mbushur 18 vjeç në muajin Korrik (18 vite më e vogël se Stresi) dhe së fundmi ka shoqëruar reperin në Sarandë, në një prej koncerteve të tij.

Megjithëse Stresi nuk ia zbuloi fytyrën, detajet si tatuazhi në krahun e Erzenidës nxorrën zbuluar çiftin.

Më herët ai publikoi një foto krah Erzenidës, ku shkruante:

“Sonte ishte nata ime më speciale ndër vite”.

/GazetaSinjali/

Related posts

Hoxhë Drilon Gashi: Mbulimi i femrës është traditë arabe, s’ka të bëjë me fenë myslimane

dardanianews

Humbjet e mëdha në radhët e forcave ajrore, Putin “heq qafe” gjeneralin

dardanianews

“Do ruajmë raportet, lidhim marrëveshje të re për gazin”, zbardhet telefonata e Putin dhe Vuçiç

dardanianews