April 19, 2024
DardaniaNews
Showbiz

19 vite më parë, nuk do ta besoni si dukej atëherë gruaja e Sinan Vllasaliut

Sinan Vllasaliu është këngëtari shqiptar që u bë i njohur dhe shumë i pëlqyer për publikun shqiptar që në paraqitjen e tij të parë në skenë, para shumë vitesh.

Këngët e tij janë që të gjitha hite të padiskutuara dhe që kanë mbetur përherë në kujtesën e publikut, shkruan ORAinfo.

Sinani është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mjaftë aktive është edhe gruaja e tij, e cila sot publikoi një foto nga viti 2001, ku edhe atëherë dukej një zonjë e vërtetë.

Related posts

Çfarë kishte thënë ish gruaja për Meriton Mjekiqin dhe raportin me djalin?

dardanianews

FOTO: Trejsi Sejdini ‘tërbon’ rrjetin, ekspozon format në plazh

dardanianews

Anita thyen rregullat dhe i jep informacion, Santiana në mëdyshje se si shihet nga publiku

dardanianews