2.3 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Showbiz

19 vite më parë, nuk do ta besoni si dukej atëherë gruaja e Sinan Vllasaliut

Sinan Vllasaliu është këngëtari shqiptar që u bë i njohur dhe shumë i pëlqyer për publikun shqiptar që në paraqitjen e tij të parë në skenë, para shumë vitesh.

Këngët e tij janë që të gjitha hite të padiskutuara dhe që kanë mbetur përherë në kujtesën e publikut, shkruan ORAinfo.

Sinani është shumë aktiv në rrjetet sociale, me postime nga më të ndryshmet.

Mjaftë aktive është edhe gruaja e tij, e cila sot publikoi një foto nga viti 2001, ku edhe atëherë dukej një zonjë e vërtetë.

Related posts

Rikthehet Kallashi, ‘çmend’ ndjekësit me videon e fundit

dardanianews

Kujdes nga këto femra, janë tejet misterioze dhe ”të rrezikshme”

dardanianews

A do bëjmë seks bashkë?”- Gazetarja rrëfen momentin pikant kur ia ‘lypi’ Fatos Nanos në sy të Xhoanës: Mendova se aty erdhi

dardanianews