19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Gani Gërmia thumbon Bucin, i shkon tek vendi punës

Ish banori i ‘Big Brother Vip Kosova’ Gani Gërmia përmes një foto të publikuar në ‘Instagram’ ka thumbuar Bucin.

Gjatë qëndrimit në shtëpinë me ta famshme është bërë temë diskutimi ku Buci kishte thënë se Gania e ka të ndaluar ardhjen në zone.

Andaj Gania kishte vepruar kundër fjalës së tij, shkruan “Kosovarja”.

.

Nën shoqërinë e Robertit Azemit dhe Metit, Gania kishte shkruar në foto “Nën masa të rrepta sigurie, arrita në lokacionin ku është ndaluar ditë me parë”.

 

Related posts

E përmendi gjatë spektaklit, Xhuli Nura i përgjigjet Gani Gërmisë: Kur të vij do ta bëjë rrëmujë Big Brotherin

dardanianews

Vajza tregoi një truk që e bën gjoksin e saj të duket tre herë më i madh

dardanianews

A po bënë Osman Azemi tifo për Xhulin, e jo për Vedatin? (FOTO)

dardanianews