2.5 C
New York
February 2, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Rikthehet Vali Corleone dhe flet për Hashim Thaçin e Albin Kurtin: Ja kush janë këta

Është rikthyer Vali Corleone i njohur edhe si “ Princi nga Gjilani”. Ai këtë javë ka qenë n’Kosovë show.  I njëjti ka folur edhe për Covid -19 dhe ka thënë që ai u bë nga mafia më e madhe në botë .

Vali foli edhe politikën në veçanti për Presidentin e Kryeministrin madje edhe raportet e tij dhe të tyre me Ameriken …

 

 

Related posts

“RIP Era Istrefi” fansat përhapin lajm të rremë për vdekjen e këngëtares

dardanianews

VIDEO/ Spikerja e lajmeve habit me nisjen e edicionit: Unë jam me Luizin dhe burrin e ardhshëm e dua fiks si ai

dardanianews

Duket si një yll filmi, shumica e krahasojnë me Monica Belluci-n: A është ajo politikania më seksi në botë?

dardanianews