19.3 C
New York
June 15, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Rikthehet Vali Corleone dhe flet për Hashim Thaçin e Albin Kurtin: Ja kush janë këta

Është rikthyer Vali Corleone i njohur edhe si “ Princi nga Gjilani”. Ai këtë javë ka qenë n’Kosovë show.  I njëjti ka folur edhe për Covid -19 dhe ka thënë që ai u bë nga mafia më e madhe në botë .

Vali foli edhe politikën në veçanti për Presidentin e Kryeministrin madje edhe raportet e tij dhe të tyre me Ameriken …

 

 

Related posts

Ish-burri i Adriana Matoshit publikon foto me gruan e re, flet fjalët më të bukura për të

dardanianews

Paguhen për çdo javë qëndrimi, kaq para kanë fituar deri më tani banorët e Big Brother

dardanianews

“Nënën time e nxorën nga autobusi, kurse xhaxhallarët donin të merrnin gjakun tim”, Linda Halimi rrëfen vështirësitë e paragjykimeve të familjes pas martesës

dardanianews