5.5 C
New York
March 21, 2023
DardaniaNews
Showbiz

Këngëtarja e mirënjohur kosovare për Arben Vitinë: Ishte fat në fatkeqësi

Këngëtarja Mimoza Mustafa, ka thënë se është e kënaqur me menaxhimin e situatës në këtë kohë pandemie.

Ajo këto merita ja ka atribuar ministrit të shëndetsisë Arben Vitia, për të cilin ka thënë se ishte fat që e kishim në këtë fatkeqsi qe e ka kapluar gjithë botën.

Mimoza gjithashtu tregoi për fansat e saj se ka menduar ta sjellë një bashkëpunim me burrin e saj, këngëtarin dhe producentin Shkumbin Kryeziu.

Related posts

Leonora Jakupi: Nuk i dua tatuazhet, jam besimtare dhe nuk i lejon feja jonë

dardanianews

Insiston Luizi: Kisha frikë, nuk jam sëmurë! Arbana: Që tani mund të çojmë në spital të bësh çdo analizë!

dardanianews

Kjo është videoja virale “shkune, bablok shkune”, ku Xhuli shihet nga mbrapa duke e bërë shqiponjën

dardanianews