10.8 C
New York
April 18, 2021
DardaniaNews
Featured Lajme

Vazhdon përplasja, Osman Musliu i reagon përsëri Nasim Haradinajt

Osman Musliu i ka reaguar Nasim Haradinajt në rrjetin social Facebook.

Haradinaj kishte bërë një shkrim të gjatë ndaj Musliut, ku i kishte thënë ndër të tjera se hoxhallarët janë më faqezi se veteranët e rrejshëm.

Ky ishte postimi i plotë i anëtarit të OVL të UÇK’së:

Ndërsa ndaj kësaj ka reaguar përsëri Musliu.

“Nasim, ngoje ti babën hoxhë, gruja është vlera ma e madhe për ni burrë, por njësia matëse e burrnisë nuk janë gratë.”, ka thënë Musliu.

“Edhe po më vjen mirë që vetë je lojtar e vetë gjyqtar dhe e pranoj rezultatin që e paske shpallë”, ka shtuar ai.

Nasim, ngoje ti babën hoxhë, gruja është vlera ma e madhe për ni burrë, por njësia matëse e burrnisë nuk janë gratë.
Edhe po më vjen mirë që vetë je lojtar e vetë gjyqtar dhe e pranoj rezultatin që e paske shpallë…

41
1
Share

 

Related posts

Kërcënohet me vrasje presidenti Thaçi

dardanianews

Gani Geci publikon një videomesazh: Jeta ime në rrezik pas intervistimt të Hashim Thaçit nga Specialja

dardanianews

Çka po pritni?! Dramë po lyp, dramë jepi

dardanianews