2.9 C
New York
April 22, 2021
DardaniaNews
Lajme Showbiz

A do bëjmë seks bashkë?”- Gazetarja rrëfen momentin pikant kur ia ‘lypi’ Fatos Nanos në sy të Xhoanës: Mendova se aty erdhi

Gazetarja Rudina Demneri, e njohur si Paloma, ka rrëfyer disa nga momentet më të veçanta të karrierës së saj, dhe ku ka veçuar rastin kur i kërkoi ish-kryeministrit të vendit, Fatos Nanos të kryenin marrëdhënie seksuale bashkë.

E ftuar në Wake Up, gazetarja u shpreh se ia bëri pyetjen Nanos në sy të bashkëshortes së tij Xhoana Nano dhe në atë momenti “mendoi se i erdhi fundi e priste ndonjë shuplakë nga çifti”.

Paloma tha se pyetja ishte e stisur dhe nuk kishte ndërmend të bënte seks me Fatos Nanon, por vetëm të dilte për takim me të për të kuptuar nëse pinte shumë alkool apo jo.

“Unë për shembull i thashë Fatos Nanos, a do bëjmë seks bashkë? Ndërkohë që kishte bashkëshorten aty. Dhe nuk e di, për një moment mendova se aty erdhi fundi, do kisha ngrënë ndonjë shuplakë ose nga ai ose nga ajo.

E kisha të stisur pyetjen, sigurisht, jo se doja të shkoja vërtetë me të. Doja ta ftoja në një takim pijesh, sepse thuhej se Fatos Nano pinte shume alkool dhe ne donim të dinim nëse është e vërtetë kjo ose jo. Dhe unë fillova ta ngacmoja,”– tregoi gazetarja.

Pra nuk është se kishe kuriozitet personal të beje seks me të, po ku doje të dilje?

Sepse doja ta ftoja në një takim pijesh se thuhej që zoti Nano konsumonte shumë alkool dhe ne donim të dinim nëse është e vërtetë kjo dhe fillova ta ngacmoja.

Se zakonisht seksin e paraprin gjithmonë një gotë më shumë!

Ekzakt !

Përgjigja e ish-kryeministrit cila ishte që do donte të bënte ashtu me ty?

Me libër shpije jam zënë! Ishte shaka se unë isha shumë e vogël. Ato batutat që bënim ne me Nanon ishin…

Mendova se tu përgjigje që ta dinim edhe ne?!

E kemi të regjistruar dhe në arkivë, ka qenë tek ambientet e Top-Channel te bari poshtë kur po dilte me bashkëshorten. Doli nga Fiks-Fare dhe unë i thash “o shpirt kur do bëjmë seks bashkë?!”. Një gjë e tillë ka qenë, por ka qenë shumë humoristike./panoramaplus

 

Related posts

A po e paralajmëron Kurti arrestimin e Hotit nëse VV vjen në pushtet?

dardanianews

Thirrja për Konjufcën: Glauk, tërhiqe akuzën për Shkëlzenin

dardanianews

Haxhiu thotë se LDK-ja dhe VV-ja janë hajna

dardanianews