22.4 C
New York
May 27, 2024
DardaniaNews
Showbiz

Alby publikon foto me ‘pullë të kuqe’

Alby The Goat ka qenë njëra nga personazhet më interesante të këtij edicioni të Big Brother VIP Kosova.

Ajo gjatë qëndrimit në shtëpinë me të famshme në Kosovë, kishte deklaruar se kishte vite qe kishte hequr dorë nga filmat për të rritur, përcjell ORAinfo.

 

Madje shpeshherë kishte deklaruar se pas lindjes së vajzës, ajo është bërë një nënë e mirë dhe dëshiron të jetë model për vajzën e saj.

Ish-banorja e Big Brother, Alby ka zgjedhur mesin e prillit për të kaluar disa ditë pushimi.

Nga një jaht luksoz, Alby ka publikuar disa fotografi gati me ‘pullë të kuqe’.

Aktorja për të rritur ka provokuar fansat e saj duke publikuar foto +18. /ORAinfo/

Related posts

Para hyrjes së Adriana Matoshit në operacion, Keith me dedikim prekës për të

dardanianews

Juliana nxehet me Kiarën: Pyetje e pavend, ti nuk mundesh…

dardanianews

Mos u tremb, e provojmë prapë’/ Çfarë ndodhi mes Sarës dhe Bardhit gjatë natës

dardanianews